державний вищий навчальний заклад

Дрогобицький коледж нафти і газу

м. Дрогобич
вул. Грушевського, 57
(03244)3-89-69
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych

Студентське самоврядування


Високий рівень навчального-виховного процесу досягається залученням студентів до організації і проведення тематичних вечорів, виховних заходів, інтелектуальних та спортивних змагань.

Студентська рада - це виконавчий орган студентського самоврядування, який обирається на конференціях студентів і відображає позицію молоді в різних сферах освітньої діяльності колективу нашого коледжу.

А якщо простіше - то це команда ініціативних, творчих та самовідданих студентів, які працюють задля цікавого дозвілля, налагодження хороших побутових умов у гуртожитках, високої успішності в навчанні, пропаганди здорового способу життя серед усієї студентської громади.

І найголовніше – це молоді люди, готові витрачати свій вільний час на те, щоб захищати права та інтереси студентів, допомагати вирішувати будь-які проблеми та складнощі, підтримувати, заохочувати та запалювати серця тих, хто прагне до творчого самовираження, удосконалення себе і створення яскравого світу навколо!

Бурхливо проходить спортивне життя в нашому коледжі. Щороку визначається краща спортивна група за результатами спартакіади. Це завжди дає новий поштовх до занять фізичною культурою та спортом серед студентів.

Дрогобицький коледж нафти і газу є незмінним лідером багатьох спортивних змагань серед вишів. У Дрогобичі наша збірна команда гирьовиків пропускає вперед хіба що університетську збірну факультету фізичного виховання.

А на обласних спортивних змаганнях серед навчальних закладів, ми завжди входимо у п’ятірку кращих.

Наші студенти вже неодноразово виборювали звання чемпіона області з бадмінтону.

Футбол – це пристрасть і бурхливі емоції, які найбільше притаманні молоді. Нашим футболістам немає рівних у більшості турнірів з цього улюбленого виду спорту також.  

Крос, армреслінг, баскетбол, волейбол, настільний теніс – ось лише неповний перелік спортивних дисциплін, якими захоплюються наші студенти.

 

 

Діана Оленич

Голова Студентського Самоврядування

 

Богдан Похмурський

Заступник Голови Студентського Самоврядування


Денис Мацьків

Заступник Голови Студентського Самоврядування

 


 
                 Роман Самко                 Анна Геврик


                Олександр Багній

         Володимир Журавчак

               Маряна Штука

                  Остап Козар

 
                                                      Таня Пиляк