174

174

38. Ковалко М.П., 1944 р.н., с.Лівчиці Комарнівського р-ну Дрогобицької області, група 58-

Е-1, доктор наук.

39. Коцкулич Ярослав, 1940 р.н., с.Орів Сколівського р-ну Львівської обл., група 57-Б-1-3, 

доктор наук.

40. Федишин В.О., 1948 р.н., с. Зимівки Стрийського р-н Львівської обл., група 63-Б-4, док-

тор геологічних наук.

41. Микола Гивлюд, 1955р.н., с. Розлуч Турківського р-ну., група 70-М-1, доктор наук.

42. Кондрат Р.М., 1940 р.н., с.Бистриця Богородчанського р-ну Івано-Франківської обл.,  

група 54-Е-1, доктор наук, професор.

43. Ярослав Сало, 1956р.н., с.Терло Хирівського р-ну, група  71-М-1.

44. Василь Яцишин, 1940 р.н., с. Настасів Микулинецького р-ну Тернопільської обл., група 

56-М-1-3.

45. Микола Маловичко, 1937 р.н., м.Гуляй-Поле Запорізька обл., група 56-Б-1-3.

46. Йосип Рошак, 1944 р.н., с.Зарічне  Стрийського р-ну  Дрогобицької області, група  57-

М-1.

47. Любомир Буняк, 1944 р.н., с. Страшевичі Старосамбірського р-н Дрогобицької обл.,  

група 59-М-1.

48. Йосип Якимів, 1945 р.н., с. Н.Струтин Рожнятівського р-ну Станіславської обл.,  гру-

па 59-Е-1.

49. Роман Стефурак, 1962 р.н., с. Стопчатів Косівського р-ну Івано-Франківської обл.,  

група 77-Е-1.

50. Микола Коржик, 1959 р.н., с. Бобрівники Монастирського р-ну Тернопільської обл.,  гру-

па 67-М-1.

51. Ігор Леськів, 1943 р.н., с. Гончарівка Рогатинського р-ну Станіславської обл.,  група 60-

Б-4-3.

52. Микола Сенюшкович, 1956 р.н., с.Лосинець Турківського р-ну Львівської обл., група      

71-Б-1.

53. Роман Шимко, 1956 р.н., с. Довголука Стрийського р-ну Львівської обл., група 71-Б-4.

54. Анатолій Лудин, 1962 р.н., с. Брошнів Рожнятівського р-н Івано-Франківська обл., гру-

па 77-Т-1.

55. Михайло Яворський, 1961 р.н., с. Лосинець Турківського р-ну Львівської обл.,  група 77-

Т-1.

56. Іван Дуцяк, 1949 р.н., с. Добрівляни Дрогобицького р-ну Львівської обл., група 64-М-1.

57. Дмитро Волик, 1943 р.н., с.Бейзилівка Чуднівського р-ну Житомирської обл., група 60-

Б-2-3.

58. Ярослав Фем’як, 1973 р.н., с. Созань Старосамбірського р-ну Львівської обл., група 88-

Б-3.

59. Злізняк Богдан, 1946 р.н., с.Станиля Дрогобицького р-ну Львівської обл., група 61-Б-3.

60.  Микола Оринчак, 1940 р.н., с.Головецько Стрілківського р-ну Дрогобицької обл., група  

57-Б-1-3.

61.  Роман Хом’як, 1944 р.н., с. Домниця Яславського р-ну Краківської обл., Польща, група 

57-Е-1.

62. Володимир Цьомко, 1973 р.н., с. Порош Богородчанського р-ну Івано-Фрпнківської обл., 

група 88-Б-3.

63. Наталія Красовська, 1969 р.н., м.Дрогобич, Львівської обл., група 84-А-1.

64. Тарас Кепещук, 1977 р.н., с.Гвізд Надвірнянський р-н Івано-Фроанківська обл., група 92-

А-1.