173

173

7. Іван Фриз, народився 1949 року у с. Бистриця Дрогобицького району, група 65-Б-2.

8. Богдан Малярчук, народився 1952 року у с. Вербівці Городенківського району Іва-

но-Франківської області,  група 67-Б-3.

9. Мар’ян Петрашкевич, народився 1928 року у м. Дрогобич, група 45-Р-11.

10. Володимир Щерба, народився 1935 року у с. Соляноватка Добромильського району Дро-

гобицької області, група 49-Р-1-2.

11. Петро Лозиняк, народився 1932 у  с. Сквірнім Горлицького району Краківскьої області 

(Польща), у 1945 році переїхав у с. Модричі Дрогобицького району, група 50-Р-1.

12. Степан Захарчук, народився 1935 року у с. Городиця Люблінського повіту (Польща), у 

1946 року переїхав у Дрогобич,  група 51-Р-1.

13. Люба Бойчевська, народилась 1935 року у м.Харків, у 1946 року приїхала у м. Дрогобич, 

група 51-Р-1.

14. Михайло Німець, народився 1935 року у с. Лавочне Славського району  Львівської об-

ласті, група 52-Р-1.

15. Йосип Павлюк, народився 1938 року у с.Хащів Турківського району Дрогобицької облас-

ті, група 52-Р-2.

16. Ярослав Луців, народився 1950 року у с.Нижній Струтин Рожнятівського району Іва-

но-Франківської області,  група 66-Р-1.

17. Ірина Штурмак, народилась 1954 року у с. Церківна Болехівського району Івано-Фран-

ківської області, група  70-Р-1.

18. Микола Гошовський, народився 1938 року у с.Явора Турківського району Дрогобицької 

області,  група 53-Е-2.

19. Степан Кукурудз, народився 1939 року у с. Ролів Меденицького району Дрогобицької 

області, група 53-Е-1.

20. Володимир Кравець, народився 1939 року у с. Угорка Ярославського району Львівської 

області, група 53-Е-1.

21. Валентин Лагетко, народився 1942 року у м.Дубно Рівненської обл., група 56- Е-1.

22. Василь Дуйкін, народився 1945 року у м.Сант-Пельтен, Австрія,  група 61-Е-1.

23. Юрій Думський, народився 1941 року у м.Переволоцк Чкаловської області, у 1944 році 

переїхав з Чернігова у Дрогобич, група 53-Е-1.

24. Богдан Бугай, народився 1947 року у с. Воля Блажівська Самбірського району Львівської 

області, група 62-Т-1.

25. Любомир Шелядин, народився 1948 року у с. Вербилівці Галицького району Івано-Фран-

ківської області, група 63-Т-2.

26. Петро Топільницький, народився 1948 року у с. Солотвино Солотвинського району 

Станіславської області, група 63-М-1.

27. Любомир Романишин, народився 1952 року у с. Радша Лисецького району Станіслав-

ської області, група 67-М-1.

28. Приходько В.І –кандидат геолого-мінералогічних наук.

29. Бодлак П.М –кандидат мінералогічних наук.

30. Василь Болонний, 1972 р.н., м. Дрогобич  Львівської обл., 87-М-1.

31. Володимир Малик, 1976 р.н., м.Борислав  Львівської обл.,  91-М-1.

32. Кабишев В.П., 1935 р.н., м.Чорний острів Хмельницької обл.,  група 50-Р-1, доктор гео-

лого-мінералогічних наук, професор.

33.  Яремійчук Р.С., 1936 р.н., с. Зібранівка Снятинського р-ну. Івано-Франківської обл., 

51-Б-1,доктор наук.

34.  Юрій Гаген, 1937 р.н., м.Вітебськ, Білорусія, надалі –м.Борислав, група  52-Е-2, доктор 

наук.

35. Ярослав Теплий, 1937 р.н,. с. Босько Санокського повіту(Польща), переїхав у с. Нагірне 

Самбірського р-ну, .52-Б-1, доктор наук.

36. Богдан Навроцький, 1940 р.н., с.Уріж Дрогобицького р-н,  група 53-Б-2, доктор наук.

37. Степан Івасівка, 1942 р.н., м. Трускавець,  група 56-Е-1, доктор наук.