113

Баранчук Надія Тадеївна – 

голова циклової комісії.

Спеціаліст вищої 

категорії.

Освіта:  Івано-

Франківський 

інститут 

нафти і газу.

Спеціальність: 

гірничий інженер.

Працює з 1987 р. 

Викладає: креслення; інженерна графіка; 

нарисна геометрія та інженерна графіка.

Книжатко Олександр Мечиславович

Спеціаліст вищої категорії.

Освіта: Львівський 

політехнічний 

інститут.

Спеціальність: 

інженер-механік.

Працює з 1971 р.

Викладає: креслення; 

інженерна графіка; 

технічна механіка.

Мельничин Тарас Іванович 

Освіта: Дрогобицький 

нафтовий технікум, 

Дрогобицький 

педагогічний  

інститут.

Спеціальність: 

учитель праці і фізики.

Працює з 2008 р.

 Викладає: креслення; 

інженерна графіка.

Цапів Оксана Степанівна 

Спеціаліст вищої категорії.

Освіта: 

Дрогобицький 

педагогічний  

інститут.

Спеціальність: 

учитель загально-

технічних дисциплін 

і праці.

Працює з 1984 р. 

Викладає: матеріалознавство; технологія 

конструкційних матеріалів.

Гончаківський  Ігор Несторович

Спеціаліст вищої категорії.

Освіта: Дрогобицький 

педагогічний  

інститут.

Спеціальність: 

учитель 

загальнотехнічних 

дисциплін і фізики.

Працює з 1995 р. 

Викладає:технічна 

механіка.

Янів Павло Петрович

Кандидат технічних наук, спеціаліст 

вищої категорії, старший викладач.

Освіта: Дрогобицький 

нафтовий технікум, 

Дрогобицький 

педагогічний  

інститут.

Спеціальність: 

учитель 

загальнотехнічних 

дисциплін і фізики.

Працював з 1995 р.

Викладав: технічна механіка.

Малик Леся Богданівна

Освіта: Дрогобицький 

педагогічний  

інститут. ДВНЗ 

“Університет 

менеджменту освіти” 

НАПН України.

Спеціальність: 

учитель праці, 

креслення, БЖД, основ 

інформатики; педагогіка вищої школи.

Працює з 2005 р. 

Викладає: інженерна графіка, технічна 

механіка.

Дробчак Борис Мирославович

Освіта: Дрогобицький 

педагогічний  

інститут.

Спеціальність: 

учитель трудового 

навчання та основ  

підприємництва, 

креслення.

Працює з 2009 р.

Викладає: технологія металів, креслення.